Warunki

1. Szybko i bez ryzyka
Tym co skłania wielu klientów do skorzystania z oferty serwisu 1-pozyczki.pl jest możliwość otrzymania szybkiej pożyczki na jasnych zasadach. O przebiegu procesu udzielania pożyczki nasi Klienci mogą przeczytać w Regulaminie na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo polegające na uczciwych zasadach współpracy. Korzystanie z naszego serwisu nie wiąże się z ukrytymi kosztami. Czas oczekiwania na pożyczkę jest w większości przypadków bardzo krótki. Po zatwierdzeniu Państwa wniosku przez pożyczkodawcę, niemal natychmiast środki z pożyczki są wypłacane.
2. Dyskretnie i bezpiecznie
Serwis 1-pozyczki.pl gwarantuje swoim Klientom dyskretną i bezpieczną transakcję. Wymagamy podania jedynie takich informacji, które są potrzebne do udzielenia pożyczki przez jednego z naszych pożyczkodawców, z którym współpracujemy. Nie wykorzystujemy danych, w których posiadaniu znaleźliśmy się do żadnych innych celów ponad te, które jasno określone są w Regulaminie, dlatego nasi Klienci mogą czuć się bezpiecznie. Nad bezpieczeństwem naszego serwisu czuwają doświadczeni specjaliści co sprawia, że nie istnieje ryzyko włamania i kradzieży powierzonych nam danych. Dzięki współpracy z naszą firmą zwiększają Państwo szansę na otrzymanie pożyczki w krótkim czasie, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
3. Zawsze możesz się rozmyślić
Klient, który decyduje się na wzięcie pożyczki w firmie pozabankowej powinien być świadomy swoich praw. Jednym z nich jest niewątpliwie prawo do odstąpienia od umowy o pożyczkę w okresie do czternastu dni od momentu jej podpisania. Klient nie jest zobowiązany do tłumaczenia się z motywów swojej decyzji. Jest to szczególnie ważne udogodnienie, które pozwala klientom firm pożyczkowych czuć się bezpiecznie. Jeżeli w ciągu dwóch tygodni nasza sytuacja znacznie się zmieni i uznamy, że pożyczka nie jest nam już potrzebna, możemy z niej zrezygnować. Cała procedura, która opisuje jak przebiega proces odstąpienia od umowy o pożyczkę jest dostępna w Regulaminie firmy, która udzieli Państwu pożyczki.
4. Przedłużenie okresu spłaty pożyczki
Nawet najbardziej rzetelny klient może z dnia na dzień znaleźć się w trudnej sytuacji, która uniemożliwi mu spłatę pożyczki w terminie. Firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek przygotowane są również na takie ewentualności. Pamiętajmy, że niespłacenie pożyczki w terminie to dla nas dodatkowe koszty – zostaniemy obciążeni karnymi odsetkami. Jeżeli jednak poprosimy naszego pożyczkodawcę o przedłużenie terminu spłaty pożyczki, zwiększamy swoje szanse, żeby wyjść z kryzysowej sytuacji bez szwanku. Cały proces ubiegania się o przedłużenie terminu spłaty naszego zobowiązania jest indywidualny dla danego pożyczkodawcy, a więcej informacji o całej procedurze z nim związanej znajdziemy w Regulaminie firmy pożyczkowej, z którą podpisaliśmy umowę.
5. Niespłacenie pożyczki
Każda osoba zaciągająca zobowiązanie finansowe w postaci pożyczki pozabankowej powinna rozważyć, czy zaciąganie takiego zobowiązania jest rzeczywiście konieczne. Warto szczerze sobie odpowiedzieć, czy będziemy w stanie spłacić je w terminie. Jeżeli nasza sytuacja finansowa nie jest jeszcze stabilna, być może lepiej jest odłożyć decyzję o pożyczce na bardziej sprzyjający okres. Jeżeli decydujemy się pożyczyć pieniądze powinniśmy być w pełni świadomi wszystkich konsekwencji jakie poniesiemy, jeżeli nie uda się nam jej spłacić. Niespłacenie pożyczki to przede wszystkim dodatkowe koszty. Firma pozabankowa będzie chciała odzyskać swoje pieniądze i podejmie niezbędne w tym celu kroki, których kosztami zostaje obciążony dłużnik.